پنج شنبه ٧ دی ١٣٩٦ 7 دیدگاه


 

زالودرماني مدرن مردود است


آنچه امروز بشر را نسبت به گذشته آسيب پذير تر کرده است ، نگاه مدرن به همه امور زندگي است ، مدرنيسم در هر جا که قدم گذاشت ، در عین حالیکه خدمات با ارزشی انجام داد اما انسان را در بعضی موارد دچار چالش  کرد ،  ، البته در بعضي از موارد به دليل افزايش جمعيت و پيشرفت هاي جهاني ناگزير به استفاده از مدرنيته ايم ، اما در هر شرايطي که بشر براي رفع نياز از روشهاي مدرن استفاده کرد درعين حاليکه شايد در کوتاه مدت نفعي برد ، اما در دراز مدت صدمات جبران ناپذيري ديد .

در اين باب سخن بسيار است ، اما ما به آن بخشي اشاره مي کنيم که مدرنيسم ،  قسمت مهمي از علم را  ناقص اجرا مي کند .

واژه سنتي در ايران و جهان ، به دليل اينکه بد ترجمه مي شود ، زمينه را براي اين کار به نحو احسن فراهم نموده است .

که ما اين کار را مدرن درماني در سنت مي دانيم ،


زالودرماني يکي از روشهاي درماني معجزه گر طب سنتي ايران است ، اين روش درماني مباني سنتي دارد، که اگر خارج از اين مباني به کار گرفته شود ناقص است 

مهمترين نکته در مدرن درماني اين است که مي خواهد زالو را مثل استامينوفن تجويز کند ، در صورتيکه زالو داراي مزاج است ، و اگر براي انسان و يا حيواني به کار گرفته مي شود و يا از اين حيوان شگفت ، دارو ساخته مي شود ، بايد حتما مزاج حيوان در نظر گرفته شود.

توجه زالودرمانی مدرن به فارماکولوژی بزاق زالو یکی از با ارزش ترین کار ها بوده و هست اما این یک بخش مهمی است که باید در کنار موارد دیگر به هنگام درمان در نظر گرفته شود

اين روزها در سراسر جهان ميليونها زالو با روشهاي مدرن توليد و با دانش  مدرن ، براي بيماران استفاده مي کنند

به همين دليل نمي توانند ، از زالو به اندازه اي که در درمان بيماريها توانمند است ، استفاده کنند .

به بيان ديگر مدرنيسم نه تنها از زالو به طور ناقص استفاده مي کند ، بلکه در بعضي موارد در درمان جواب معکوس مي گيرد

زالو يک قرص ، کپسول و يا يک آمپول نيست که بخواهيم براي بر طرف کردند دردي از آن استفاده کنيم ، اين موجود شگفت انگيز براي حفظ تعادل مزاج انسان و طبيعت در نظام افرينش يک مامور است ، و بايد طبق ماموريتي که دارد بکار گرفته شود.

در حال حاضر تمام کتابها و مقالاتي که به شيوه مدرنيسم در جهان در مورد زالو منتشر شده است ، علی رغم ارزش زیاد ،تماماً در درمان دچار ايرادات اساسي است . بخصوص اينکه در مدرنيته به دليل استفاده نادرست از زالو، دامنه انديکاسيونها ( موارد مصرف ) به شدت کاهش مي يابد ،يعني وقتي زالو با روش غلط استفاده مي شود نمي تواند بسياري از بيماريهائي را که بايد درمان کند ، درمان نمايد . به همين دليل است که درجهان زالو براي درمان چند بيماري خاص مثل انسدادعروق و يا جراحي پلاستيک معرفي شده است . در صورتيکه اگر زالو با مباني مزاج شناسي طب سنتي استفاده شود ، در درمان ده ها بيماري به طور قطعي و صدها بيماري به طور کمکي موثر است .

مدرن درماني در زالو ،  باعث مي شود که بسياري از مردم جهان که دردهايشان بازالودرماني درمان مي شود ، از اين روش درماني مفيد استفاده نکنند .  واين بدترين نوع آسيب به اين روش درماني بسيار با ارزش است .

لذا ما در اين سايت تمام تلاش مان اين است که زالو را بر اساس دانش واقعي آن که استفاده از داش مدرن و سنتی است  معرفي کنيمنام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
آدرس سایت :
Captcha
کد تصویر بالا (حساس به بزرگی و کوچکی) : 


خبرخوان سایت بهنام شاه جهانی
شما هم می توانید با داشتن آدرس فید این سایت از تغییرات آن مطلع شوید .
بـازدیـد امــروز :
کـل بازديد ها :
٩٢   نفر
١٨٢٦٥٦٦   نفر
زالودرماني ايراني iranianleechtherapy زالودرماني مدرن طب سنتي   زالودرماني - زالودرماني مدرن - طب سنتي ايران  مديريت زالودرماني - پزشک طب سنتي - انسداد عروق کرونر   زالو و زيبائي پوست -   دکتر حاج طالبي  زالودرماني علمي  جرم شفا  طب سنتي ايران   زالو درماني   جرم   زندان   10 سال تجربه زالودرماني بدون عارضه  مولي علي عليه السلام  تجربه بالاتر از علم  طبايع   مزاج ها  صفرا  سودا  بلغم  خون يا دم  زالودرماني ايراني  زالو جراح کوچک  نجات از جراحي   بواسير   ترکيه  پرورش زالو   گياهان داروئي  زالوي طبيعي   زالوي پرورشي   کلينيک زالو درماني  درمان ايدز   هپاتيت   رفتار زالو   leech  leech therapy  زالو و درد  Leeches and pain treatment  حجامت  فصد  زالو   نقاط اکيو پانکچر  The leeches  cupping   phlebotomy  حجامت  cupping   phlebotomy  زالو اندازي  سرطان تيروئيد  خارش   محل گزش زالو  Itching is normal leech bite  بيماران ديابتي   Leeches and diabetic patients  دمل چرکي   نجات از جزاحي  آلوپسي آرآتا  leech therapy  زالودرماني  بلفاريت  التهاب ابه پلکهاي چشمها  التهاب لبه پلک  طب موثر  blepharitis   blepharitis   blepharitis   blepharitis   blepharitis   blepharitis   blepharitis   انجمن زالودرمانی انگلستان  BRITISH ASSOCIATION OF HIRUDOTHERAPY (B A H)  دکتر حسن حاج طالبی   نمایندگی انحصاری   leech therapy  پيرمردي که به خاطر ابتلا به بيماري برگر انگشتان پايش قطع شد  دکتر کنستانتین سوخوف   رئیس سازمان جهانی زالودرمانی